Strona główna » Oficjalny dystrybutor agrowłóknin

Oficjalny dystrybutor agrowłóknin

Współpracujemy wyłącznie z polskimi producentami agrowłókniny ogrodowej i agrotkaniny. Systematycznie poszerzamy dostępny asortyment, a każdy produkt jest dokładnie przebadany przed oddaniem do sprzedaży. Posiadamy agrowłókniny okrywowe, które dzięki podwójnie szytym ściegom cechują się największą wytrzymałością na rynku. W ofercie sklepu internetowego Andro znajdziesz wysokiej jakości produkty. Aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom oferowanych usług i produktów podjęliśmy współpracę z wiodącymi producentami agrowłóknin na rynku polskim. Firma Andro jest oficjalnym dystrybutorem agrowłóknin i agrotkanin Geocover.
 

Szeroka oferta produktów


Od 10 lat posiadamy w swojej ofercie produkty z sektora rolniczego i ogrodniczego. W tym czasie zaopatrzyliśmy bardzo wielu klientów w agrowłókninę i agrotkaninę, a potwierdzeniem wysokiej jakości jest fakt, że klienci ci wracają do nas na kolejne zakupy. Wykonując usługi w zakresie prac ogrodniczych, mogliśmy sami przekonać się o właściwościach oferowanych produktów.


Działamy w branży ogrodniczej od ponad 20 lat. Równolegle prowadzimy działalność handlową, jak i usługową, a także wcześniej przez kilka lat również w zakresie uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Zebrane doświadczenie pozwala nam na wybór asortymentu, który spełnia wymagania producentów, a takimi produktami są zapewne te oferowane przez naszych dostawców.

Sprawdź ofertę produktów w naszym sklepie internetowym.
Przejdź do strony głównej

Tylko polskie produkty

Odkryj bogaty asortyment agrowłóknin i agrotkaninW swojej ofercie posiadamy tylko polskie produkty wysokiej jakości

Dowiedz się więcej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu