Strona główna » Nasz partner - Geocover

Nasz partner - Geocover

Firma Geocover jesteśmy wiodącym producentem agrowłóknin i agotkanin, działającym na rynku ogólnopolskim od 9 lat. Dynamiczny rozwój firmy wpływa na systematyczne poszerzanie asortymentu, a także ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez doradców handlowych. Oferowane produkty doceniły takie prestiżowe instytucje jak Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach czy Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych produktów nieustannie poddawane są one licznym badaniom. Badania przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi potwierdziły, że agrowłókniny okrywowe, które połączone są w innowacyjny sposób: poprzez podwójnie szyty ścieg, mają największą wytrzymałość na rynku.

Bazując na bogatym doświadczeniu firmy Geocover oraz wysokiej jakości oferowanych produktów z ogromną przyjemnością podjęliśmy współpracę w zakresie oficjalnego dystrybutora.

Od 5 lat posiadamy w swojej ofercie produkty firmy Geocover, zaopatrzyliśmy bardzo wielu klientów  w agrowłókninę i agrotkaninę, a potwierdzeniem wysokiej jakości jest fakt, że klienci Ci wracają do nas na kolejne zakupy.

Wykonując usługi w zakresie prac ogrodniczych, mogliśmy sami przekonać się o właściwościach oferowanych produktów.

Działamy w branży ogrodniczej od ponad 20 lat. Równolegle prowadzimy działalność handlową jak i usługową, a także wcześniej przez kilka lat również w zakresie uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Zebrane doświadczenie pozwala nam na wybór asortymentu, który spełnia wymagania producentów, a takimi produktami są zapewne te oferowane przez firmę Geocover.

 
Przejdź do strony głównej

Oficjalny partner

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy GEOCOVER

Oficjalny partner - GEOCOVER

Geocover: Polski producent agrowłóknin i agrotkanin. Wysoka jakość - Profesjonalizm - Konkurencyjne ceny.

Dowiedz się więcej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu