Strona główna » Oficjalny dystrybutor agrowłóknin GEOCOVER

Oficjalny dystrybutor agrowłóknin GEOCOVER

Geocover to polski producent agrowłókniny ogrodowej i agrotkaniny. Firma stale poszerza dostępny asortyment, a każdy produkt jest dokładnie przebadany przed oddaniem do sprzedaży. Agrowłókniny okrywowe Geocover dzięki podwójnie szytym ściegom cechują się największą wytrzymałością na rynku. W ofercie sklepu internetowego Andro znajdziesz wysokiej jakości produkty Geocover. Aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom oferowanych usług i produktów podjęliśmy współpracę z producentem Geocover. Firma Andro jest oficjalnym dystrybutorem agrowłóknin i agrotkanin Geocover.
 

Szeroka oferta produktów Geocover


Od 5 lat posiadamy w swojej ofercie produkty firmy Geocover. W tym czasie zaopatrzyliśmy bardzo wielu klientów w agrowłókninę i agrotkaninę, a potwierdzeniem wysokiej jakości jest fakt, że klienci ci wracają do nas na kolejne zakupy. Wykonując usługi w zakresie prac ogrodniczych, mogliśmy sami przekonać się o właściwościach oferowanych produktów.


Działamy w branży ogrodniczej od ponad 20 lat. Równolegle prowadzimy działalność handlową, jak i usługową, a także wcześniej przez kilka lat również w zakresie uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Zebrane doświadczenie pozwala nam na wybór asortymentu, który spełnia wymagania producentów, a takimi produktami są zapewne te oferowane przez firmę Geocover.
 

Sprawdź ofertę produktów Geocover w naszym sklepie internetowym.


Przejdź do strony głównej

Oficjalny partner

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy GEOCOVER

Oficjalny partner - GEOCOVER

Geocover: Polski producent agrowłóknin i agrotkanin. Wysoka jakość - Profesjonalizm - Konkurencyjne ceny.

Dowiedz się więcej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu